Nemokamas Pristatymas nuo 99 EUR

NAUJIENA: Grąžtai šešiakampiu kotu

NAUJIENA: Grąžtai šešiakampiu kotu

Pasaulinės tendencijos elektrinių įrankių rinkoje sufleruoja vis populiarėjančius akumuliatorinius suktukus, kurie šiais laikais inovatyvių technologijų pagalba gali visiškai pakeisti laidinius gręžimo įrankius, kuriais dažniausiai mažiau patogu dirbti dėl jų gabaritų, svorio bei pačio laido, kuriam nuolat reikia elektros šaltinio. Į tai atsižvelgdami - pristatome Jums grąžtą šešiakampiu kotu, kuris yra labai patogus naudoti, yra pramoninio kokybės lygio, tačiau skirtas naudoti buityje.

Kadangi vis plačiau yra naudojamasi akumuliatoriniais suktukais, kartu su jais ir atsuktuviniai ar žvaigždiniai antgaliai taipogi keičia atsuktuvus - mes pagaminome grąžtą, kurio kotas yra šešiakampis - jis yra skirtas dėti tiesiai į impaktinį suktuką arba paprastą, tačiau su perėjimu šešiakampiams įrankiams. Dėl ypatingai greito keitimo grąžtas yra labai patogus naudoti sunkiai prieinamose vietose. Vienas iš pavyzdžių būtų dirbant ant kopėčių, kuomet reikia atlikti daug operacijų, vieną po kito keičiant antgalius. Grąžtus keičiant kitais antgaliais (šešiakampiu kotu) sutaupoma labai daug laiko ir tuo pačiu panaikinama galimybė įprastam grąžtui cilindriniu kotu prasisukti vietoje užstrigus, kuomet nusitrina ženklas, pažeidžiama sienelė. Visi šešiakampiai grąžtai iki 5mm. diametro yra įpresuojami specialiose staklėse, o virš 5 mm. kotas jau yra frezuojamas, kad gaminys liktų iš vienos dalies. Taip sumažinama tikimybė iki maksimumo grąžtui lūžti.

Kiekvienas grąžtas šešiakampiu kotu turi kryžminį pagalandimą. Šio pagalandimo geometrijos dėka grąžtas labai gerai centruojasi, jam nereikalinga centravimo duobutė, tai sutaupo labai daug laiko įgyvendinant projektus savo buityje. AB „Grąžtai“ kryžminis pagalandinimas yra vienas tiksliausių visame pasaulyje ir stipriai lenkia konkurentus.

Naujųjų grąžtų šešiakampiu kotu sudėtyje yra 5 procentai kobalto, kuris suteikia grąžtui daugiau kietumo, ilgaamžiškumo, ypač dirbant su kietesnėmis medžiagomis: nerūdijančiu plienu, legiruotu metalu, ketumi ir t.t. Padengimą titano nitritu galima aiškiai matyti, kadangi grąžto spalva tampa ryškiai geltona ir blizganti. Šis padengimas – ypatingas, jis smarkiai sumažina grąžto dilimą, kadangi atspindi labai daug karščio intensyviai gręžiant.

AB „Grąžtai jau 60 metų gamina pjovimo įrankius. Ši patirtis leido sukurti naujo tipo grąžtus, kurie neabejotinai yra ateities grąžtai. Tai gaminys, išsiskiriantis itin geromis gręžimo savybėmis, ilgaamžiškumu ir naujovišku tvirtinimo būdu. Visa tai smarkiai palengvina ir pagreitina darbą mūsų šiandieniniame, kasdien vis didesnį tempą išvystančiame pasaulyje.