Nemokamas Pristatymas nuo 99 EUR

Prekių pristatymas

Prekių užsakymas ir pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje minimali užsakymo suma yra 10 € su PVM. Įsigytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir yra siunčiamos į kitas užsienio valstybes.

Pristatymo būdai

• Siuntimas per siuntų tarnybą nurodytu pristatymo adresu.
• Prekių atsiėmimas adresu Naugarduko g. 102, Vilnius (AB "Grąžtai" parduoduvėje), darbo dienomis nuo 08 iki 16 val.

Pristatymo kaina

• Pristatymo mokestis 2,32 € su PVM, kai užsakymo suma neviršija 100 € su PVM.
• Nemokamas pristatymas Lietuvoje, kai užsakymo suma yra 100 € ir daugiau su PVM.
• Nemokamas prekių atsiėmimas adresu Naugarduko g. 102, Vilnius (AB "Grąžtai" parduoduvėje), darbo dienomis nuo 08 iki 16 val.

Pristatymo laikas

Prekių pristatymas Lietuvoje įvykdomas per 2-3 darbo dienas, nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Atskirais atvejais, kai visos arba dalis užsakytų prekių negali būti pristatytos laiku dėl prekių likučio pasikeitimo, prekių pristatymas gali užtrukti. Informuosime Jus apie pasikeitusią situaciją dėl prekių likučio ar galimo pristatymo vėlavimo. Jeigu, dėl pasikeitusios situacijos, viso ar dalies užsakymo pristatymo terminas Jus bus nepriimtinas, galėsite atšaukti savo užsakymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Pristatymo adresas

Pirkėjas, formuodamas užsakymą, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą, pašto kodą bei telefono numerį, kurie yra svarbūs vykdant prekių pristatymą.
Elektroninėje parduotuvėje suteikiama galimybė nurodyti papildomą pristatymo adresą, jeigu jis skiriasi nuo registracijos adreso.

Pristatymas užsienyje

Pristatymo mokestis yra 30 EUR.
Užsakytos prekės pristatomos per siuntų pristatymo tarnybas arba paštu. Pristatymas įvykdomas per 1-3 savaites nuo apmokėjimo dienos, priklausomai nuo šalies, į kurią siunčiamos užsakytos prekės. Atskirais atvejais, kai visos arba dalis užsakytų prekių negali būti pristatytos laiku dėl prekių likučio pasikeitimo, prekių pristatymas gali užtrukti. Informuosime Jus apie pasikeitusią situaciją dėl prekių likučio ar galimo pristatymo vėlavimo. Jeigu, dėl pasikeitusios situacijos, viso ar dalies užsakymo pristatymo terminas Jus bus nepriimtinas, galėsite atšaukti savo užsakymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.