Nemokamas Pristatymas nuo 99 EUR

Pirkimo eiga

Radę Jums tinkamas prekes Kiekio stulpelyje įrašykite norimą prekių kiekį. Krepšelio mygtukas tampa geltonos spalvos , norėdami įdėti į krepšelį pasirinktą prekės kiekį, paspauskite krepšelio mygtuką, jis taps žalias. Norėdami pakeisti kiekį, įveskite naują kiekį ir nepamirškite paspausti krepšelio mygtuko!

Atkreipkite dėmesį į Turime stulpelį. Jame pateikiamas kiekis, kuris yra mūsų sandėlyje. Dėmesio! Turime stulpelyje esantis kiekis nėra galutinis. Dėl didesnių kiekių prašome kreiptis el.paštu sales@graztai.lt arba Kontaktų skiltyje esamais kontaktais. 

 
 

Prekes įdėtas į krepšelį galite matyti dešinėje pusėje esančiame interaktyviame krepšelyje. Interaktyvus krepšelis patogus, nes suteikia galimybę neišėjus iš elektroninės parduotuvės matyti pasirinktas prekes ir bendrą sumą. Šiame krepšelyje galite keisti prekių kiekį, pašalinti prekes iš krepšelio. Suformavę galutinį prekių krepšelį spauskite mygtuką Užsakymo formavimas

Į prekių krepšelio puslapį, kuriame formuojamas užsakymas, taip pat galite patekti viršutinėje meniu juostoje pasirinkę krepšelio simbolį.

 
 

 

Prekių Krepšelio puslapyje prašome patikrinti užsakomas prekes. Šioje vietoje galite keisti prekių kiekį panaudoję atnaujinimo mygtuką  arba atsisakyti pirkti prekę panaudoję pašalinimo mygtuką
Jeigu Jums yra suteikta teisė pasinaudoti nuolaida, pasirinkite nuolaidos kodo laukelį, į jį įveskite turimą nuolaidos kodą ir spauskite . Norint tęsti apsipirkimą spauskite Formuoti užsakymą.

 
 
 

Jeigu dar nesate užsiregistravęs, turite galimybę užsiregistruoti arba atlikti užsakymą kaip neužsiregistravęs svečias. Registracija palengvintų kitus apsipirkimus, nes kontaktiniai duomenys jau būtų suvesti, taip pat registracija suteikia galimybę sekti savo užsakymus, gauti nuolaidas, užsisakyti naujienlaiškius!
Jeigu ankščiau buvote užsiregistravęs, prisijunkite naudodami el.paštą ir slaptažodį. Jeigu pamiršote prisijungimo slaptažodį, spauskite "Pamiršau slaptažodį" ir atsiųsime jį į Jūsų el.paštą.

 

Norėdami užsiregistruoti, į registracijos formą įveskite kontaktinius duomenis. Siekiant užtikrinti sėkmingą bendradarbiavimą ir informacijos sklaidą, prašome įvesti tikslius duomenis.
Žvaigždute pažymėti laukai yra būtini.
Jeigu atstovaujate įmonę, nepamirškite įvesti įmonės rekvizitų, kurie bus įtraukti į sąskaitą faktūrą.
Šioje vietoje galite užsisakyti naujienlaiškius, uždėdami varnelę prie "Noriu gauti naujienas iš AB Grąžtai".
Užsiregistruojant prašome perskaityti Taisykles ir su jomis sutikus pažymėti varnelę, tik tada galėsite tęsti.

Pasirinkite pristatymo būdą. Jeigu turite pastabų dėl pristatymo, prašome jas įrašyti į komentarų skiltį. Pristatymo informaciją galite rasti čia.

 

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimas už prekes galimas tik bankiniu pavedimu. Suformavus užsakymą gautsite išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurioje nurodytą sumą turėsite pervesti į nurodytą banko sąskaitą naudodamiesi elektronine bankininkystę. Platesnė apmokėjimo informacija pateikiama čia.

 

Prieš patvirtindami užsakymą, patikrinkite ar yra reikiamas prekių kiekis. 
Perskaitę pirkimo-pardavimo taisykles, esančias skiltyje "Terminai ir sąlygos", ir sutikdami su sąlygomis, pažymėkite varnelę prie "Aš perskaičiau ir sutinku su Terminai ir sąlygos". 
Įsitikinę, jog informacija yra teisinga, patvirtinkite užsakymą spausdami patvirtinimo mygtuką .

Patvirtinus užsakymą į savo nurodytą elektroninį paštą gausite išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią turite apmokėti per 3 (tris) darbo dienas. Neapmokėjus užsakymo per nurodytą laikotarpį, jis bus anuliuotas. 

Kilus neaiškumams prašome skambinti puslapio viršuje esančiu telefonu, +370 686 34761, arba rašyti el. paštu sales@graztai.lt

Ačiū, kad perkate mūsų elektroninėje parduotuvėje!