Nemokamas Pristatymas nuo 99 EUR

Techninė informacija

AB "Grąžtai" gamina standartinius grąžtus su cilindriniu ir kūginiu kotu pagal DIN, ASME, JIS ir GOST standartus, specialias vienplunksnes frezas ir specialios paskirties grąžtus pagal užsakovo brėžinius. Visa produkcija gaminama naudojant aukštos kokybės greitapjovį plieną HSS ir HSSCo.

HSSCo greitapjovio plieno sudėtyje yra kobalto, kuris užtikrina didesnį grąžto patvarumą, kietumą, labai didelį karštinį atsparumą. Su grąžtais pagamintais iš šio plieno galima gręžti nuo 1,5 iki 2 kartų daugiau skylių, lyginant su grąžtais pagamintais iš HSS plieno. Grąžtai pagaminti iš HSS plieno skirti gręžti skyles angliniuose, legiruotuose, konstrukciniuose plienuose, ketuje ir kt. Iš HSSCo pagaminti grąžtai skirti gęžti skyles sunkiai apdirbamose medžiagose, titane ir jo lydiniuose, nerūdijančiuose plienuose ir kt.

Grąžtai su kryžminiu galandinimu skirti profesionaliam naudojimui. Šie grąžtai labai gerai sminga gręžimo metu, pasižymi dideliu išgręžtos skylės tikslumu. Plačiam vartojimui skirti grąžtai yra su paprastu pagalandinimu, kai nereikia ypatingų reikalavimų gręžiamų skylių tikslumui.